Registráciou získaš najjednoduchší spôsob prihlasovania sa a úhrady štartovného na vybrané bežecké podujatia. Označením správnych kategórií či behov v profile budeš v obraze a nič ti neutečie.E-mailová adresa nebude zverejnená, slúži ako Vaše prihlasovacie meno a je potrebná na komunikáciu s Vami.
muž žena
Uvedenie Vášho pohlavia je potrebné pre kontrolu zaradenia do správnej kategórie pri každom podujatí.

Uvedenie Vášho dátumu narodenia je potrebné pre kontrolu zaradenia do správnej kategórie pri každom podujatí. Dátum zadávajte vo formáte D.M.RRRRUvedenie Vašej adresy je potrebné pre zrealizovanie on-line platby prostredníctvom portálu Behsity.
*Povinné polia
Skontrolovať, či uvedený e-mail nie je už evidovaný v databáze Behsity.sk

Image Map

Pridajte sa k nám na Facebooku
Prosíme, skontrolujte si ešte raz všetky zadané údaje, lebo neskôr sa položky ako Dátum narodenia,Pohlavie,Meno a Priezvisko nebudú dať zmeniť.


E-mailová adresa nebude zverejnená, slúži ako Vaše prihlasovacie meno a je potrebná na komunikáciu s Vami.


Uvedenie Vášho pohlavia je potrebné pre kontrolu zaradenia do správnej kategórie pri každom podujatí.


Uvedenie Vášho dátumu narodenia je potrebné pre kontrolu zaradenia do správnej kategórie pri každom podujatí. Dátum zadávajte vo formáte D.M.RRRRUvedenie Vašej adresy je potrebné pre zrealizovanie on-line platby prostredníctvom portálu Behsity.*Súhlas so spracovaním osobných údajov:

*Odoslaním prihlášky súhlasíte s podmienkami portálu Behsity.sk:

V súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a jeho platnom znení, dávam svoj súhlas na spracovanie mojich osobných údajov pre účely vedenia evidencie účastníkov podujatia organizátorovi podujatia a jeho sprostredkovateľom, ktorí sú uvedení v propozíciách podujatia. Vyhlasujem že som uviedol svoje vlastné osobné údaje, údaje osoby ktorá mi k uvedeniu údajov dala výslovný súhlas a toto tvrdenie v prípade potreby doložím v písomnej forme, alebo údaje osoby, ktorej som zákonným zástupcom.


*Povinné polia